newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Наша Україна" обіцяє вступ України у СОТ у 2006 в разі проходження в Раду

180
'Наша Україна' обіцяє вступ України у СОТ у 2006 в разі проходження в Раду

Блок "Наша Україна" обіцяє, що в 2006 році Україна вступить у Світову організацію торгівлі, забезпечивши також інтереси держави й вітчизняного виробника в разі проходження у Верховну Раду.

Видео дня

Про це сказано в передвиборній програмі блоку, текст якої мають Українські Новини.

"Наша Україна" уважає основним пріоритетом зовнішньої політики країни інтеграцію в європейські структури й обіцяє одержання Україною статусу асоційованого члена Європейського Союзу в максимально стислий термін.

В економічній сфері блок обіцяє забезпечити доступні кредити для всіх бажаючих відкрити свою справу; на думку блоку, малий і середній бізнес можуть приносити до 40% ВВП.

"Наша Україна" обіцяє до 2011 року збільшити продуктивність праці в 2,5 рази й підвищити середню зарплату в 2,5 рази до 2008 року.

Крім того, блок обіцяє скасувати недоторканність депутатів і зобов'язати чиновників звітувати не тільки про свої доходи, але й про витрати.

Блок обіцяє ввести суд присяжних, провести поступовий перехід до виборності суддів, надавати малозабезпеченим безкоштовну правову допомогу.

"Наша Україна" має намір надавати адресні дотації середнім і малим сільгоспвиробникам, цільові пільгові кредити й доступні іпотечні кредити, завершити видачу актів на право власності на землю, сформувати Державний земельний кадастр і зареєструвати право на власність.

Крім того, блок обіцяє до 2010 року сформувати професійну армію за контрактною системою, надати військовослужбовцям гідну зарплату й соціальні гарантії, покінчити із чергою військовослужбовців на житло.

Також блок обіцяє встановити мінімальну пенсію вище прожиткового мінімуму, розвивати приватні пенсійні фонди, з 2007 року ввести державні стипендії для стажування молоді за кордоном, забезпечити її доступними кредитами на навчання, створити фонд соціального житла й збільшити в 2 рази обсяг кредитів для молодіжного житлового будівництва.

Як повідомляло агентство, блок "Наша Україна" увійшли партії "Народний союз "Наша Україна", Конгрес українських націоналістів, "Народний рух", Українська республіканська партія "Собор", Партія промисловців і підприємців і Християнсько-демократичний союз.

Парламентські й місцеві вибори пройдуть 26 березня.