newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тартак знімає "екстремальний" кліп

273
Тартак знімає 'екстремальний' кліп

Гурт «Тартак» знімає відео на нову пісню зі свого останнього на сьогодні доробку «Гуляйгород» - жартівливу композицію «Ой учора в куми». Зйомки стартували в Києві у середу, 8 лютого. Режисером нового кліпу виступив хороший приятель музикантів Тарас Хімич, знайомий за кліпами «Хулігани» і «Наше літо».

Видео дня

Нова відеоробота обіцяє бути веселою та запальною. Сюжет кліпу полягає у наступному: рекламна агенція розробляє ролик для реклами сноубордів, від ідеї до її втілення. У кадрі - суперечки, творчі баталії, презентації та вибір учасників ролику.

«Київські зйомки, то лише перший етап роботи над відео, - розповідає режисер та автор ідеї кліпу Тарас Хімич, - за кілька днів ми їдемо до Карпат, де вже зніматимемо у сноупарку. От там буде багато динаміки, масовка зі сноубордистів і... ніяких вишиванок».

Закінчення роботи над кліпом та його презентація заплановані на кінець лютого-початок березня 2006 року.

Нагадаємо, що офіційною датою виходу нової платівки гурту «Тартак» «Гуляйгород» є 24 грудня 2005 р. Нову програму «Тартака» вже мали змогу почути не тільки українські меломани, але й польські та грузинські музичні поціновувачі.