newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

В Алчевську потеплішало

В Алчевську потеплішало

В Алчевську завершено ремонт внутрішніх тепломереж будинків та відбувається їх поетапне підключення до мережі теплопостачання, повідомляє УНІАН. МЧС звітує, що станом на ранок 13 лютого відновлено тепломережі 665 житлових будинків, 24 дошкільних закладів, 19 загальноосвітніх шкіл та 9 медичних установ.

Видео дня

Станом на 7.00 понеділка забезпечено теплопостачанням 530 житлових будинків (за добу - 37), 24 дошкільних закладів, 19 загальноосвітніх шкіл та 7 медичних установ. Готові до прийому теплоносія 135 житлових будинків. Перемерзання магістральних тепломереж в незначній мірі стримує виконання завдань щодо забезпечення теплом будинків.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучені бригади зі спеціальним обладнанням від “Укрзалізниці”, комунальних служб і підприємств міста, АРК, усіх областей та Києва (всього 3 тис. 303 особи та 127 одиниць техніки, у тому числі від МНС - 156 осіб і 38 одиниць техніки). Підрозділами МНС та Міноборони розгорнуто і функціонує 12 пунктів обігріву. На кожному пункті обігріву здійснюється харчування задіяного до проведення робіт особового складу і за необхідністю жителів міста. З метою надання допомоги та перевірки стану пожежної безпеки працівниками МНС постійно здійснюється обхід помешкань, у яких проживають малозабезпечені.

З Алчевська до оздоровчих закладів Криму, Закарпатської, Львівської, Донецької областей та Московської області Російської Федерації відправлено 10 тисяч 697 дітей і супроводжуючих осіб. Міжнародним Червоним Хрестом надано допомогу 409 особам на загальну суму 37 тис. 490 гривень.