Зварич хоче відмінити Конституцію через Мартинюка

Зварич хоче відмінити Конституцію через Мартинюка

Прем’єр-міністр Віктор Янукович зобов’язаний діяти у межах загальних векторів зовнішньої політики, визначених Президентом.

Видео дня

Про це заявив постпред Президента в Верховній Раді Роман Зварич, коментуючи заяви віце-спікера Адама Мартинюка про те, що під час візиту до США глава уряду має висловлювати позицію коаліції, а не Президента, повідомляє прес-служба НУ.

«Очевидно, що загальні вектори зовнішньої політики мають бути визначені Президентом, а Прем’єр-міністр та уряд зобов’язані виконувати це. Тому уряд називається виконавчою владою», — підкреслив він.

Зварич оцінив висловлювання Адама Мартинюка як чергову спробу наступити на повноваження Президента. «Така спроба по-своєму інтерпретувати Основний Закон і наступати на повноваження Президента є ще одним свідченням того, що Конституція в її новій редакції є недосконалою. Вона потребує перегляду», — наголосив Зварич.

Нагадаємо, учора перший віце-спікер Верховної Ради заявив, що, перебуваючи в США, Віктор Янукович повинен висловлювати не позицію Президента, а позицію уряду і парламентської коаліції.