Турчинову примарився Луценко з обличчям Кушнарьова

Турчинову примарився Луценко з обличчям Кушнарьова

Блок Юлії Тимошенко не голосуватиме за відставку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, як і не голосував за його призначення.

Видео дня

Про це заявив в інтерв’ю УНІАН Олександр Турчинов.

«Щодо пана Луценка, то він яскравий представник уряду Януковича. Бандитизм підняв голову, і злочинці, поки цей міністр на посаді, можуть спати спокійно. Одна справа говорити красиві слова та проводити прес-конференції, інша — скрупульозно займатися справою», — в той же час наголосив один з лідерів БЮТ.

Він підкреслив, що «іде відстріл наших активістів», в той час як Луценко проявляє бездіяльність.

Турчинов також назвав «гидкою» заяву міністра внутрішніх справ під час з’їзду НСНУ про те, що «дехто йшов вишуканими туфельками по спинах учорашніх побратимів». На запитання журналістів, чому БЮТівець впевнений, що Луценко мав на увазі саме Тимошенко, він відповів: «Тому що його обличчя під час цього спічу стало схоже, як дві краплі води, на обличчя Кушнарьова, який захоплювався також туфлями та намистом Тимошенко».

Говорячи про уряд загалом, Олександр Турчинов заявив, що його політсила планує голосувати за відставку в цілому уряду Януковича.

«Що стосується Тарасюка, Гриценка, яких обрано за квотою Президента, то справді тут можна говорити про політичну розправу, політичне замовлення, і я сам активно виступав і казав, що над міністрами просто знущалися в парламенті», — наголосив він.

Нагадаємо, 2 листопада Верховна Рада прийняла постанову, в якій рекомендувала Кабінету Міністрів відсторонити на два місяці від виконання повноважень міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Також постановою створювалась ТСК ВР з розслідування діяльності Луценка.

Того ж дня Луценко заявив, що «з юридичної точки зору постанова не має жодних наслідків» , і він продовжуватиме виконання своїх обов’язків.

Президент Ющенко також не визнав постанову Верховної Ради.

20 листопада стало відомо, що Печерський районний суд Києва визнав вину міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка у вчиненні ним двох корупційних правопорушень.