newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Польщі вважають українським прем’єром Тимошенко

У Польщі вважають українським прем’єром Тимошенко

Сьогоднішня зустріч Юлії Тимошенко з Головою Ради міністрів Республіки Польща Ярославом Качинським замість запланованих 30 хвилин тривала понад годину.

Видео дня

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі БЮТ.

«Я переконана в тому, що стосунки між нашими країнами абсолютно нормально розвиваються та поглиблюються. Ми відчули, що так як Польща і головні керівники Польщі стояли біля нас у найважчі часи, сьогодні вони також з Україною і допомагають Україні рухатися в своєму стратегічному напрямку щодо Європейського Союзу», — сказала після зустрічі Тимошенко.

Вона переконана, що відносини між обома країнами будуть розвиватися якнайкраще.

«Ми провели плідну зустріч з пані Прем’єр-міністром», — заявив в інтерв’ю журналістам Ярослав Качинський.

Він зі свого боку побажав, щоб Україна була демократичною країною. «В Європі бути демократичним — бути членом Європейського Союзу і НАТО», — сказав він. Качинський переконаний, що колись це станеться.

«Але я хотів би, щоб всі українці зберегли надію. Ця надія буде небезпідставною, і вона збудеться», — сказав польський прем’єр. І додав: «Пані Прем’єр-міністр своєю діяльністю і поведінкою цю надію підтримує, але я глибоко переконаний, що за недовгий час це буде позиція всіх значимих українських політиків».

Про подробиці візиту Качинського в Україну читайте тут.