newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кияни відправлять мера Черновецького в космос

Кияни відправлять мера Черновецького в космос

Блок Юлії Тимошенко та Віталія Кличка в Київраді буде ініціювати проведення референдуму щодо відставки мера столиці Леоніда Черновецького. Про це на прес-конференції розповів депутат міськради – Михайло Бродський. На його думку, до двох політсил приєднається «Наша Україна». Він додав, що в міськраді немає можливості знайти 80 голосів, щоб відправити Черновецького у відставку. Але стосовно настроїв громадськості в столиці, це питання можна вважати вже вирішеним.

Видео дня

«Ми проведемо нормальний референдум і відправимо Льоню туди, звідки він прилетів», - заявив Бродський, натякаючи на одну з популярних кличок мера – «Льоня-Космос».

Бродський додав, що останнім часом Черновецький доволі занепокоївся своїм рейтингом і навіть почав знову роздавати гречку малозабезпеченим. Однак, на думку Бродського, це мера Києва не врятує. Він може залишитися на посаді лише в тому випадку, якщо виконає вимоги опозиції і київської громадськості. Перше – це відмовитися від підвищення комунальних тарифів в 3,5 рази. На думку Бродського, комунальні платежі в місті не можна піднімати більш як на 50%. Також, за словами Бродського, депутати вимагають, щоб був повернений у власність міста банк «Хрещатик», щоб в столиці припинилася крадіжка землі, вже накрадена була повернута у власність міста і припинилася дика забудова, зокрема, дитячих майданчиків та скверів.

Тут Бродський згадав історію свого дитинства, коли він купив підзорну трубу і підглядав за тим, що діється у вікнах сусідніх будинків. «Тато мені тоді дав. А що зараз робити дітям, коли вже й підзорні труби непотрібні? Дивишся в сусідські вікна, як в кіно», - розповів Бродський.

Також, за словами Бродського, його політична сила вимагає, щоб був відправлений у відставку секретар Київради Олесь Довгий і мер Києва припинив робити подарунки своїй церкві «Посольство Боже», як у випадку з манежем на Позняках.