newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ректору медичного університету «світить» п’ять років!

Ректору медичного університету «світить» п’ять років!

Як стало відомо «Оглядачу», Національний медичний університет України імені Богомольця, який днями святкує своє 165-річчя може залишитися без свого ректора. Особливу пікантність ситуації надає те, що згаданий керівник медичного закладу ризикує опинитися за гратами.

Видео дня

Строк ректор може отримати за злісне невиконання судових вироків та нехтування зобов’язаннями державних виконавців.

Керівник медуніверситету не виконав вимоги Держаної виконавчої служби, за що, згідно Кодексу адміністративного судочинства, має відповідати згідно вимог Статті 382 Кримінального кодексу України «Невиконання судового рішення».

«1. Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років», - йдеться в документі.