Порядні реформатори не зрадять Тимошенко з Безсмертним

Порядні реформатори не зрадять Тимошенко з Безсмертним

Заступник Голови партії «Реформи і Порядок» Ігор Гринів переконаний, що створювати опозиційне об’єднання без Блоку Юлії Тимошенко немає сенсу. Про це він сказав в інтерв’ю «Львівській газеті», коментуючи ініційоване «Нашою Україною» зібрання з приводу ідеї створення Конфедерації «Європейська Україна», повідомляє прес-служба ПРП.

Видео дня

«Моя позиція: якщо дійсно говоримо про консолідацію суспільства, то ключовим моментом є консолідація тих сил, які нині згуртувалися навколо Президента, й усіх, які так чи інакше тяжіють до Юлії Тимошенко, – зазначив Ігор Гринів. - Будь-яке вужче об’єднання не відповість на більшість проблем і викликів, які нині стоять перед Україною. Немає сенсу створювати конфедерацію, якщо до неї не залучено Блоку Юлії Тимошенко. Бо будь-яка проблема – проблема 150 голосів, наприклад, у блокуванні рішень щодо недопущення змін до Конституції, питань, які стосуються незалежності України, державного суверенітету».

Ігор Гринів підкреслив, що «сьогодні ПРП бачить значно більше точок дотику з БЮТ, ніж із будь-якою іншою політичною силою». За його словами, «конфедерації наразі не створено, і до неї ще далі, ніж до будь-якого іншого утворення».

«Це була попередня зустріч, і, наскільки розумію, її організатори радше хотіли почути думку всіх тих політичних партій, які свого часу засновували блок “Наша Україна” або зараз входять у нього, – відзначив Ігор Гринів. – Жодних організаційних кроків не визначено – просто обмін інформацією».

Він також не погодився з думкою Романа Безсмертного, що ідеологічною платформою опозиційного об’єднання міг би бути Універсал національної єдності. «Я тут не погоджуюся з тим, що говорив Роман Петрович, бо Універсал національної єдності є предметом компромісу між Партією регіонів та “Нашою Україною”… А позиція тих сил, про які ми говоримо, а саме – Блоку Юлії Тимошенко, “Нашої України” та всіх інших партій, які так чи інакше консолідуються навколо цих політичних сил, повинна бути чіткішою та зрозумілішою», – наголосив Ігор Гринів.