Тимошенко не запросили у конфедерацію «Нашої України»

Тимошенко не запросили у конфедерацію «Нашої України»

Сьогодні за ініціативою лідера «Нашої України» Романа Безсмертного відбулася перша зустріч представників різних політичних сил щодо ідеї створення Конфедерації «Європейська Україна». У зустрічі взяли участь представники десяти партій: «Наша Україна» НРУ, ПППУ, УРП «Собор», КУН, ХДС, ПРП, УНП, ПОРА та РХП.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба «Нашої України».

Від «Нашої України» брав участь Роман Безсмертний, який вів зустріч, НРУ — Борис Тарасюк, ПППУ — Анатолій Кінах, УРП «Собор» — Анатолій Матвієнко, КУН — Олексій Івченко, ХДС — Володимир Марущенко, ПРП — Ігор Гринів, УНП — Іван Заєць і Богдан Соколовський, ПОРИ — Владислав Каськів і РХП — Микола Поровський.

«На сьогоднішній зустрічі обговорювалася ідея і можлива ідеологічна платформа майбутньої Конфедерації «Європейська Україна» – Універсал національної єдності, – повідомив Роман Безсмертний на брифінгу для журналістів після зустрічі.

За його словами, ішлося про «спільні дії парламентської і позапарламентської опозиції, можливість залучення інших політичних сил до об’єднання та можливість його існування у вигляді громадсько-політичного руху».

«Ключова мета – об’єднати зусилля з відстоювання внутрішнього і зовнішнього курсу, який було сформовано українським народом під час виборів 2004 року шляхом підтримки програми Президента Ющенка», – наголосив лідер «Нашої України».

Безсмертний повідомив журналістам, що такі зустрічі будуть системними і вже сьогодні є домовленість про те, що «працюватиме робоча група, яка напрацює ідеологічні засади, виходячи з Універсалу, а також принципи організаційної діяльності».

Роман Безсмертний повідомив, що «на сьогоднішню зустріч БЮТ не запрошували», але при цьому він зауважив, що «під час сьогоднішнього зібрання обговорювалася можливість спільних дій».