Вулиці Саксаганська та Жилянська будуть односторонніми

201
Вулиці Саксаганська та Жилянська  будуть односторонніми

Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ підписав розпорядження про запровадження одностороннього руху на вулицях Саксаганського та Жилянській.

Видео дня

Згідно з документом, текст якого розміщено на офіційному веб-порталі столичної влади, замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт із впровадження одностороннього руху на вул. Саксаганського визначено КП “Київдорсервіс”, а замовником розробки проектно-кошторисної документації та будівництва тролейбусної лінії на вул. Жилянській визначено КП “Київпастранс”.

Ці комунальні підприємства на тендерній основі мають визначити генеральну проектну та будівельні організації для відповідного проектування та будівництва.

Згідно з розпорядженням, фінансування робіт здійснюватиметься відповідно та в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Києва на 2006 рік. Всі інвестиційні пропозиції щодо зазначених об’єктів мають бути передані Головному управлінню економіки та інвестицій КМДА для подальшого включення робіт до проекту Програми розвитку столиці на наступний рік.