"Помаранчеві" міністри підуть у відставку наступного тижня

'Помаранчеві' міністри підуть у відставку наступного тижня

Рудьковський запевняє, що НСНУ буде в коаліції. Відеосюжет 5,34 МБ

Видео дня

(відео "5 каналу")

Протягом 10-11 жовтня лідер фракції “Наша Україна” Роман Безсмертний провів зустрічі з міністрами, які знаходяться на своїх посадах в уряді Януковича за квотою “Нашої України”.

Про це журналістам сказала керівник інформаційного департаменту «Нашої України» Тетяна Мокріді, передає прес-служба "Нашої України".

«Під час зустрічі з міністрами, - повідомила Мокріді, - Безсмертний сказав про те, що “Наша Україна” оголосила про свій перехід в опозицію у зв’язку з небажанням так званих “антикризовиків” виконувати Універсал національної єдності”.

Мокріді зазначила, що на зустрічах з міністрами обговорювалося лише одне питання - їхня відставка у зв’язку з переходом “Нашої України” в опозицію.

“Команда, яка представляє “Нашу Україну”, дійшла висновку написати заяви про складання своїх міністерських повноважень. Офіційно ця процедура може відбутися у перші дні сесійного тижня, - повідомила Мокріді, підтвердивши, що такі заяви дійсно є.

Як відомо, під час своєї сьогоднішньої зустрічі з губернаторами Президент України Віктор Ющенко заявив, що міністрам від «Нашої України» нічого робити в уряді, який не поділяє пріоритетів Універсалу національної єдності.