Івченко зрозумів, що Янукович всіх надурив

Івченко зрозумів, що Янукович всіх надурив

Уряд Януковича піднімає, а не знижує ціни на газ. Про це сайту RAZOM заявив народний депутат Олексій Івченко.

Видео дня

"Починаючи з 2005 року, населенню газ продавався за ціною 112 (без ПДВ і транспортних витрат) гривень за тисячу кубометрів. Зараз Янукович заявив про ціну у 339 гривень. От і рахуйте, зросли ціни чи зменшилися", - зауважив депутат.

"Судіть самі – якщо газ начебто дешевшає, на якій підставі ростуть ціни за житлово-комунальні послуги? На підставі яких витрат? У Києві, приміром, вони уже піднялися утричі. Ціна 112 гривень діяла до 1 липня нинішнього року, - сказав Івченко. - А потім НКРЕ своїм рішенням підняла ціни для населення до 407 гривень за тисячу кубометрів. Тепер Янукович зменшує ці 407 гривень до 339, голосно заявляючи, що він дбає про українського споживача. Насправді, як бачимо, ціни зросли у порівняні зі 112 гривнями практично утричі. Якщо Янукович так дбає про своїх громадян, йому потрібно було просто скасувати рішення Нацкомісії з регулювання електроенергетики й залишити старі ціни для населення”.

“Я думаю, що у зв’язку з таким “зменшенням” ціни на газ для населення, житлово-комунальні тарифи піднімуться утричі не лише в Києві, а й по всій Україні", - підсумував Івченко.