Юлію Тимошенко визнано "Особистістю року"

234
Юлію Тимошенко визнано 'Особистістю року'

Сьогодні, 12 січня 2006 року о 14.00 в центральному офісі партії “Батьківщина” відбудеться вручення відзнаки журналу “Корреспондент” "ОСОБИСТІСТЬ РОКУ - ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО", повідомляє офіційний сайт БЮТ.

Видео дня

Юлія Тимошенко, по закінченню церемонії проведе брифінг для журналістів

Телефон: 286-65-42

Як повідомила прес-служба БЮТ, український щотижневий журнал "Корреспондент" назвав Юлію Тимошенко "Особистістю року" – людиною, яка найбільше вплинула на життя країни у 2005 році.

"Корреспондент" зазначає, що 2005 рік був першим після завершення епохи Леоніда Кучми й кардинальних змін, які потрясли країну. За цей рік Президенту і новому уряду вдалося зробити величезний крок до відкритості влади та її контролю з боку виборців.

Як зазначив на прес-конференції у четвер, 12 січня, головний редактор "Корреспондента" Віталій Сич, Юлія Тимошенко стала "людиною, під знаком якої минув рік". За його словами, цьому політику властиві "нестримна енергія і жага змін".

Ольга Крижанівська, редактор рубрики "Країна" тижневика, додала, що Юлія Тимошенко стала не тільки знаковою особистістю для України, де її рейтинг перевищує рейтинг Президента, але є також "одним з найвідоміших політиків у всьому світі".

Журнал також вважає Юлію Тимошенко одним з головних претендентів на пост прем’єр-міністра, який стане найбільш впливовим у країні з набуттям чинності політичною реформою.

"Корреспондент" щорічно визначає людей, які найбільше вплинули на життя України. При цьому редакція журналу враховує кількість і значимість подій навколо певних політиків, чиновників, бізнесменів і діячів культури.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко також стала "Людиною 2005 року" за версією журналу The Ukrainian Observer.

Крім того, протягом 2005 року Юлія Тимошенко отримала європейське й світове визнання як керівник українського уряду. Зокрема, вона посіла третє місце у рейтингу ста найвпливовіших жінок планети за версією авторитетного американського журналу Forbes. 15-й міжнародний Економічний форум у Криниці Гурській (Польща) назвав Юлію Тимошенко "Людиною року Центрально-Східної Європи", а Євросередземноморський форум у Монако визнав екс-прем’єра України гідною нагороди Prix de la Foundation, відзначивши економічні досягнення й антикорупційну політику її уряду.