ПОРА-ПРП пропонує помаранчевим партіям підписати меморандум

285
ПОРА-ПРП пропонує помаранчевим партіям підписати меморандум

Громадянський блок ПОРА-ПРП, зважаючи на кризу, яку «спричинили антидемократичні сили у Верховній Раді, відправивши уряд у відставку», запропонував політичним партіям, які разом стояли на Майдані, впродовж трьох днів підписати меморандум про формування більшості в наступному парламенті. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова політради Громадянського блоку ПОРА-ПРП Владислав Каськів. З такою ж заявою з трибуни Врховної Ради виступив депутат від фракції ПРП Ігор Осташ.

Видео дня

«Це є критично необхідна політична декларація, яка по суті обумовить відповідальність політичних сил перед суспільством», — сказав Каськів. Водночас сам голова політради блоку ПОРА-ПРП зізнався журналістам у своїй зневірі в тому, що, скажімо, спікер ВР Володимир Литвин підпише такий меморандум.

Ще один учасник прес-конференції — Маркіян Лубківський, №6 у виборчому списку ПОРА-ПРП — акцентував на зашкодженні міжнародного іміджу, завданого Україні вчорашньою відставкою уряду. Міжнародна спільнота, зокрема Європейський Союз, занепокоєні ситуацією у зв’язку з відставкою уряду Єханурова. «Відставка зашкодила міжнародному іміджу України, зашкодила сприйняттю нашої держави на Заході як країни передбачуваної, стабільної, — каже Лубківський. — Це позначиться на імплементації Плану дій Україна-ЄС, загалом на поступі України до ЄС». Знову, як і в часи Кучми, питання євроінтеграції узалежнюється від виборів, наголосив радник Президента України.