Соул-виконавець Ентоні Гамільтон після одруження не пише депресивних балад

192
Соул-виконавець Ентоні Гамільтон після одруження не пише депресивних балад

Співак Ентоні Гамільтон прославився своїми сумними піснями в стилі соул. Успіх попереднього альбому “Coming from Where I’m From” подарував йому у 2003 році номінацію на “Grammy”. Потім Гамільтон узяв відпустку, оскільки хотів навести лад в особистому житті. Його повноцінним другим альбомом став “Ain’t Nobody Worrying”.

Видео дня

Від попереднього цей реліз відрізняється передусім тематикою. Любовну лірику замінили собою гострі тексти соціальної спрямованості. “Щороку діти тупішають. Вони не хочуть розуміти, чому їх однолітки опиняються за гратами. Вони просто не знають іншого життя. Система освіти погіршується, вчителям погано платять. Нікого не цікавлять справжні цінності”, – переконаний співак.

Гамільтон зміг поринути в музику з головою, нарешті забувши про невдачі на любовному фронті. Наприкінці минулого року співак одружився зі своєю бек-вокалісткою. “Хочу, щоб про мене сказали: “О, життя цього хлопця змінилося”. Він вийшов з депресії. Я той самий, що й раніше, просто знайшов спокій та щастя. Мені набридло перебувати в ролі хлопця у стилі блюз”, – розповів Гамільтон.