Німецькі парламентарії застерігають проти вакууму влади в Україні

189
Німецькі парламентарії застерігають проти вакууму влади в Україні

Німецькі парламентарії занепокоєні останнім розвитком подій в Україні. Уповноважений з питань зовнішньої політики фракції соціал-демократів у Бундестазі Ґерд Вайскірхен застеріг від виникнення вакууму влади в країні.

Видео дня

„Ті у Верховній Раді, хто ініціював відставку уряду, повинні усвідомити, що своїми діями вони загрожують знову перетворити Україну на непередбачуваний фактор”, - сказав в інтерв”ю „Німецькій хвилі” член фракції Соціал-демократичної партії Німеччини в Бундестазі Ґерд Вайскірхен.

Він висловив сподівання, що в українському парламенті знайдеться достатньо поміркованих сил, які не допустять політичного хаосу в країні. „Всі помірковані політичні сили повинні схаменутися і якомога швидше сформувати новий уряд”, - зауважив німецький політик.

Коментуючи конституційну реформу, згідно з якою Верховна Рада отримала значно ширші повноваження, депутат Бундестаґу сказав: „Конституційна реформа – це правильне рішення. Але важливо, щоб політики також розумно і виключно в інтересах України використовували інструменти, які передбачає для них Основний закон”.

Однак поки що, додав Вайскірхен, не можна сказати, щоб українські депутати діяли саме так. „Вірогідно більшість, яка повалила уряд, не уявляє собі наслідків своїх дій”, - заявив уповноважений з питань зовнішньої політики фракції соціал-демократів у німецькому Бундестазі.