newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Протягом року у Львові виступатимуть найвідоміші зірки сучасної джазової сцени

195
Протягом року у Львові виступатимуть найвідоміші зірки сучасної джазової сцени

Продовжуючи традиції проекту „Гранди Мистецтва” відбудеться мистецький проект „Метро Jazz”. Проект передбачає проведення в театрі ім. Марії Заньковецької (Львів) протягом року серії концертів (не менше двох на місяць) найвідоміших зірок сучасної джазової сцени світу. Про це повідомили „Гал-info” в МО „Дзига”.

Концерти відбуватимуться у двох відділеннях, перше — авторська програма „зірки” з власним колективом, друге — тематична програма стандартів спільно з львівськими та київськими джазменами. Завершиться цьогорічний цикл концертів Міжнародним Фестивалем „Jazz bez…”.

Окрім того, зірки у переддень концертів проводитимуть майстер класи для молодих львівських та київських музикантів, що є учасниками стипендіальної програми навчання „Jazz bez…”, яка розпочалася з серпня 2005 року студіями у Польщі. Організатори акції висловили сподівання, що в результаті студій та майстер-класів з 26 стипендіатів організується 2-3 молоді перспективні джазові колективи, які Майкл Перкінсон погодився представити на фестивалі “Jazz bez…”, як промовані ним проекти.