У Запорізькій області на людей нападають скажені вовки

735
У Запорізькій області на людей нападають скажені вовки

У районній лікарні зараз перебувають вже 15 покусаних людей, кілька з них у тяжкому стані, одня літня жінка - у реанімації.

На 18-річного Сашка вовки напали ввечері, коли він із товаришами повертався додому. Зараз хлопець лежить у лікарні покусаний з голови до ніг. Каже, хижаки напали несподівано і хлопці ледве врятувалися.

Олександр Ажищев, постраждалий:

- Я шел, он схватил, меня затащил. Я даже не понял. Ну, как, я не помню. Пацаны говорят, что отбивали от него сразу – ногами, велосипедом. Потом встали. Я кричу, ну, все – бежим, бежим. Передо мной, смотрю, пацана вот так вот в кусты еще потащил. Я опять не успел понять даже что такое.

Видео дня

Двох вовчиць убили селяни. Експертиза підтвердила, що тварини хворі на сказ. Саме цим пояснюється агресивна поведінка вовків, які зазвичай ховаються від людей. Місцеві ліси зараз прочісують озброєні мисливці та бійці МНС. Свійським тваринам проводять профілактичне щеплення, а бродячих собак відстрілюють.

Мирослав Полуліх, директор Мелітопольского держлісгоспу:

- Я не исключаю таких случаев, что будут отстреляны по случайности и не бродячие собаки, кем-то забытые, вовремя не привязанные. Поэтому мы просим сразу извинения, но такие случаи будут. Но вы поймите нас правильно, что мы вынуждены это делать.

Районна протиепідемічна комісія нині координує дії озброєних загонів, які відстрілюють хворих вовків, і закуповує додаткову вакцину проти сказу на випадок поширення лиха.