newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Українець робив порнознімки на цвинтарі

189
Українець робив порнознімки на цвинтарі

У Кіровоградській області правоохоронці затримали раніше судимого 58-літнього чоловіка за підозрою в розбещенні неповнолітніх. Житель одного з районів області колекціонував власноручно зроблені порнографічні фотознімки підлітків.

Видео дня

За інформацією працівника ЦОС УМВД у Кіровоградській області, у ході слідства з'ясувалося, що спочатку чоловік фотографував свою коханку і її подругу, а потім дітей з неблагополучних і малозабезпечених родин, яким платив за зйомку 10-15 гривень. Наймолодшому підліткові, якого залучили до порнографічних фотосесій, було 12 років.

Чоловік знайомився з дітьми на вокзалі й інших людних місцях. Фотографував у спеціально обладнаній кімнаті на роботі, в лісосмузі або на цвинтарі.

Як відзначили в ЦОС УМВД в області, чоловік, у якого є діти й онуки, за окрему плату пропонував неповнолітнім під прицілом фотооб'єктива вступати в статеві контакти. У затриманого вилучені 87 порнографічних знімків підлітків.

Крім того, в управлінні відзначили, що раніше чоловіка вже заарештовували за підозрою в розбещенні неповнолітніх. Це трапилося після того, як він відсидів три роки у в'язниці за зґвалтування.

http://mignews.com.ua/