newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ахметов в Москві залагоджує помилки молодості?

207
Ахметов в Москві залагоджує помилки молодості?

Міністр МВС Юрій Луценко натякнув журналістам, що вважає невипадковим той збіг обставин, що після приїзду Рената Ахметова в Москву людина, яка звинувачувала його в замаху на своє життя понад десять років тому, відмовилася від свідчень.

Видео дня

«Ахметов нині відпочиває та одночасно бізнесує в Москві, й одночасно залагоджує свої справи. Мені надійшов з Москви лист одного зі свідків, який раніше заявляв про причетність Ахметова до замаху до нього, тепер він вважає, що погано вгадав й це був не Ахметов. Я думаю, що бізнес Рената в Москві був досить своєрідним», -розповів Луценко журналістам під час перерви в засіданні уряду.

Він уточнив, що після цієї заяви свідка виклик Рената Ахметова в МВС залишається в силі, адже якщо якась особа заявляє про замах, міліція зобов’язана вивчити матеріали й при наявності ознак злочину порушити кримінальну справу. «Навіть якщо свідок відмовився, щоб наша совість була чиста ми повинні поспілкуватися з усіма згаданими в заяві, в тому числі з паном Ахмедовим», -розповів Луценко й додав, що згідно Конституції Ахметов може прийти й відмовитися давати свідчення проти себе.

Луценко зауважив, що за жодними іншими кримінальними справами відомий український бізнесмен не проходить.

Тетяна Чорновіл