newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мінтрансзв’язку ініціює обладнання пасажирських терміналів на всіх видах транспорту Інтернетом

180
Мінтрансзв’язку ініціює обладнання пасажирських терміналів на всіх видах транспорту Інтернетом

Відповідне доручення дав Перший заступник Міністра Віктор Бондар.

Видео дня

За його словами, в аеропорті будь-якої країни людина може розгорнути ноутбук та працювати з Інтернетом, не підключаючись до проводів, або скористатися телефоном із вбудованим монітором та клавіатурою, з якого є доступ у всесвітню мережу. На всіх великих залізничних вокзалах також, як правило, є Інтернет-кафе чи спеціальні Інтернет-точки. „Ми хочемо розгорнути цілу програму, щоб і звичайні українці, й іноземці відчували себе у цивілізованій країні,” – повідомив Бондар.

У Мінтрансзв’язку створено спеціальну робочу групу для опрацювання та надання пропозицій щодо побудови на території залізничних вокзалів, морських портів, аеропортів та автостанцій пунктів колективного доступу до мережі Інтернет, застосування Wi-Fi технологій, відкриття Інтернет-кафе, встановлення Інтернет-таксофонів. А вже до середини вересня доручено забезпечити вирішення організаційних, фінансових та інших питань та розпочати практичне впровадження цих проектів.

Планується, що оплата таких Інтернет-послуг буде здійснюватися звичайною телефонною карткою.

Нагадаємо, Бондаря Віктора Васильовича призначено Першим заступником Міністра транспорту та зв’язку України 10 червня ц.р. У міністерстві він, зокрема, курує питання розвитку галузі інформаційних технологій.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ`ЯЗКУ УКРАЇНИ