newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Йосип Вінський: Логіку Безсмертного зрозуміти важко

162
Йосип Вінський: Логіку Безсмертного зрозуміти важко

Коментуючи заяву про відставку віце-прем’єр-міністра з питань адміністративного реформування Романа Безсмертного, перший секретар політради Соціалістичної партії України, народний депутат України Йосип Вінський, зазначив, що соціалісти останнім часом перестали розуміти логіку вчинків Безсмертного.

Видео дня

«Заява про відставку Безсмертного - безглузда, тому логіку дій віце-прем’єр-міністра зрозуміти важко, - переконаний соціаліст. - Зовсім незрозумілий крок звільнитися після неуспішного пілотного запуску адміністративного реформування. Тут не у відставку потрібно іти - необхідно переглядати свої позиції в питанні адміністративного реформування, працювати далі. І працювати на благо народу, беручи до уваги громадську думку та побажання».

За словами депутата, пропрацювавши настільки короткий строк, просто таки безглуздо звільнятися. «Нині потрібно розробляти та впроваджувати потрібні, перш за все, народу проекти реформування, котрі підніматимуть рівень життя людей, позитивно впливатимуть на рівень росту економіки країни», - говорить Перший секретар СПУ.

«Безсмертний повинен зрозуміти, що немає жодних перспектив проштовхнути даний проект у Верховній Раді, так як він непотрібний народу. Проте, це не причина для відставки», - підсумував Вінський.