newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Україна та Японія разом розвиватимуть транспортну інфраструктуру

291
Україна та Японія разом розвиватимуть транспортну інфраструктуру

Сьогодні, 19 липня, в Токіо міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко та президент машинобудівної компанії, що входить до складу японської ITOCHU, Джіро Такеморі підписали рамковий меморандум про співробітництво. Таким результатом закінчилися дводенні переговори керівництва Мінтрансзв’язку України та корпорації ITOCHU під час офіційного візиту української делегації до Японії.

Видео дня

Меморандум передбачає українсько-японське співробітництво та запровадження спільних проектів у таких сферах, як залізничний транспорт, міський транспорт на магнітних подушках, будівництво мостів та автомобільних доріг, реконструкція аеропортів та фінансово-лізингові послуги з будівництва літаків, розвиток морської та річкової інфраструктури.

Сторони домовилися також про кооперацію у запровадженні стратегічних новітніх технологій.

Пріоритетним визначено спільний проект створення швидкісної монорельсової залізниці, яка зв’яже Ленінградську площу у Києві з міжнародним аеропортом „Бориспіль”. Нагадаємо, що перебуваючи минулого тижня з офіційним візитом у Китаї міністр Червоненко ознайомився із досвідом створення залізничних швидкісних потягів у цій країні.

За словами Міністра транспорту та зв’язку України, на японському прапорі зображено червоне сонце, тож він запропонував представникам корпорації ITOCHU відкрити помаранчеве сонце в українській інфраструктурі.

ITOCHU – 9-та за величиною у світі компанія з річним оборотом 90-140 млрд.дол.США. Бізнес корпорації ITOCHU диверсифіковано від виробництва і продажу товарів широкого вжитку, видобутку корисних копалин, до розробки IT продуктів і надання IT-, фінансових послуг, інвестиційного та проектного менеджменту.

Машинобудівна компанія корпорації ITOCHU виробляє різноманітні машини та обладнання – для сільськогосподарської, текстильної, харчової, медичної, хімічної та нафтохімічної промисловості, видобутку корисних копалин, а також автомобілі, пасажирські та торговельні судна, кораблі тощо.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВA ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ`ЯЗКУ УКРАЇНИ