newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

"Помста ситхів" поступилася першим місцем мультфільму

201
'Помста ситхів' поступилася першим місцем мультфільму

Завершальна частина "Зоряних воєн" - "Епізод III - Помста ситхів" поступилася мультфільму "Мадагаскар" першим місцем в американському кінопрокаті.

"Помста ситхів", світова прем'єра якої відбулася 19 травня, не змогла утримати лідерство в кінопрокаті США третій тиждень поспіль, зібравши 26 мільйонів доларів за минулі вихідні. "Зоряні війни" пропустили вперед не тільки "Мадагаскар", що заробив 28,7 мільйона доларів за уїк-енд, а й "Найдовший ярд", збори якого з п'ятниці по неділю сягнули 26,1 мільйона доларів.

Третє місце в рамках минулого уїк-енду, проте, не завадило "Зоряним війнам" у суботу подолати планку в 300 мільйонів доларів касових зборів в американському кінопрокаті. "Помста ситхів" стала першим в історії фільмом, якому для зібрання 300 мільйонів доларів в США вистачило 17 днів. Отже, фінальна частина епопеї побила рекорд, встановлений у 2004 році "Шреком-2", що подолав цей рубіж за 18 днів.

Видео дня

Станом на вечір неділі касові збори "Помсти ситхів" в американському кінопрокаті становили 308,8 мільйона доларів. Іще 308,4 мільйона доларів фільм заробив в інших країнах світу.

Очікується, що в США "Епізод III" збере щонайменше 400 мільйонів доларів, а можливо – і повторить рекорд свого попередника "Епізоду I - Примарної загрози", що заробив 431 мільйон доларів.

Наздогнати за зборами такі блокбастери, як "Титанік" (600,7 мільйона доларів в американському прокаті) і "Шрек-2" (441,2 мільйона доларів), останнім "Зоряним війнам" уже, напевно, не вдасться.