newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Курс євро падатиме

789
Курс євро падатиме

Вдруге за рік ми стали свідками послаблення іноземних грошей – з наслідками для своїх гаманців. Втративши 10% заощаджень у доларах, в українців випаровувалось ще 10% накопичень у євро. Ймовірно, це трохи посуне суспільну думку на користь власної гривні, яка, до речі, невідомо які сюрпризи принесе до кінця року.

Курс євро падатиме ще принаймні місяць, кажуть банкіри. Але не радять панікувати і бігти до обмінників. Бо нині банки занижують курс купівлі.

Дмитро Джиоєв, начальник відділу валютних операцій комерційного банку: "Сегодня поступали большие заявки на продажу, но как бы рынок их старался не удовлетворять, потому как все ожидают дальнейшего падения евро. По моему мнению, продавать сейчас как бы не совсем интересно".

Видео дня

Спеціалісти прогнозують – найближчим часом збільшаться розрахунки у доларах, відповідно зросте і попит на зелені купюри. Ймовірно, трохи здешевшають європейські іномарки. До якого рівня впаде євро, банкіри прогнозують вже зараз.

Ерік Найман, начальник відділу випуску фінансових інструментів комерційного банку: "То, что видится на сегодня – это 6 гривен за евро. Я не думаю, что ниже 5,75 –5,80 будет. Это то дно, ниже которого…"

Падіння курсу євро надасть друге дихання європейській економіці, кажуть фахівці. Тому вже на початку наступного року курс цієї валюти може об’єктивно зрости. Тож, банки купуватимуть євро, коли воно найбільше здешевшає, і чекатимуть його зростання. І громадянам фахівці радять набратися терпіння на кілька місяців.

http://ictv.com.ua