newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Олег Рибачук бере участь у Всеукраїнському семінарі з питань європейської інтеграції

180
Олег Рибачук бере участь у Всеукраїнському семінарі з питань європейської інтеграції

Віце-прем’єр-міністр України Олег Рибачук 2-4 червня бере участь у Всеукраїнському семінарі з питань європейської інтеграції у рамках Другого Міжнародного форуму інвестицій та інновацій, що проходить у м.Одеса.

Основною темою Всеукраїнського семінару є стратегічні пріоритети європейської інтеграції України та основні напрямки виконання Плану дій Україна-ЄС. Почесними гостями форуму та семінару є Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів Клаус Кліпп та Президент Асоціації європейських прикордонних регіонів, член Європейського Парламенту Ламберт Ван Ністелрой. Вони та інші офіційні представники країн Європейського Союзу поділяться своїм досвідом з питань Європейської інтеграції, а також ролі регіонів в економіці країн ЄС. Посол Словаччини в Україні У. Русак виступить із доповіддю “Використання технічної допомоги в процесі євроінтеграції: досвід Словацької Республіки”.

Видео дня

На форум прибули понад 50 іноземних гостей: керівники міжнародних інвестиційних фондів і компаній, банків, фінансово-промислових груп та корпорацій, юридичних, консалтингових і аудиторських фірм із США, Норвегії, Німеччини, Чехії, Польщі, Великобританії та інших країн світу.

У рамках форуму проходить засідання Міжнародного трейд-клубу, участь в якому беруть 42 керівника економічних місій іноземних держав, акредитованих в Україні.

http://www.kmu.gov.ua/