newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Віталій Цехмістренко: "Конференцію "НСНУ" в Рівному зірвали люди Василя Червонія"

204
Віталій Цехмістренко: 'Конференцію 'НСНУ' в Рівному зірвали люди Василя Червонія'

Розмова з Віталієм Цехмістренком, народним депутатом, головою оргкомітету створення осередку "НСНУ" на Рівенщині

Видео дня

- Вам відомо, хто минулої суботи зірвав конференцію обласної організації "НСНУ" в Рівному?

- Установчий з'їзд обласного осередку "НСНУ" в Рівному зірвали люди під керівництвом голови обласної державної адміністрації Василя Червонія - Українська Народна Партія. Разом із керівниками районних адміністрацій, які привезли людей для зриву конференції.

- У вас є докази, що це були саме члени УНП?

- Звичайно. Особи, які вчинили безлад у залі, де мала проходити конференція, тримали в руках прапори цієї партії. Вони говорили, що їх запросили члени УНП і глави адміністрацій. Це були люди, яких не ми запрошували на з'їзд.

- Провокативна та дискредитаційна технологія фарбування в потрібний момент у потрібний колір є давно відомою. Можливо, інші політичні сили таким чином намагалися посварити "НСНУ" й УНП?

- Ні, це конкретна політична акція з боку УНП.

- У такому разі, якою була мета активістів Української народної партії?

- Не допустити виборів голови обласної організації "Народного Союзу Наша Україна", який не ходитиме на килим до пана Червонія. Адже більшість інших політичних сил тягають за мотузки з боку Василя Червонія, йому набагато легше втілювати свої політичні плани, коли партії є керованими.

- А які нині стосунки членів "НСНУ" з губернатором Рівенської області?

- Ніякі. Він публічно висловлювався, що коли буде зареєстровано організацію та пройдуть вибори голови осередку, тоді коментуватиме.

- Юрій Костенко, лідер УНП, неодноразово звинувачував "НСНУ" у використанні адміністративного ресурсу під час створення партії...

- Я прокоментую це дуже просто. Адміністративний ресурс у Рівенській області використовували на повну потужність для того, щоб зібрати заяви для створення "НСНУ". Але не для того, щоб подати їх в оргкомітет, а для забезпечення явки людей, які не є членами партії, аби зірвати з їхньою допомогою установчу конференцію обласного представництва нашої партії.

- Як, на вашу думку, мають відповідати люди, які організували зрив з'їзду?

- Щодо цього ухвалу виноситиме президія.

- Президія чи суд? Ви вже подали відповідний позов?

- Саме президія має розглянути це питання і вирішити.

"Львівська газета"Ярема Городчук