newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Луценко переживає, що Колесніков дасть хабар суддям

180
Луценко переживає, що Колесніков дасть хабар суддям

«Великі кошти можуть вплинути на рішення суду…», - заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в кулуарах Верховної Ради, відповідаючи на питання, чи змінить суд міру запобіжного заходу з арешту на підписку про невиїзд для голови Донецької облдержадміністрації Борис Колеснікова.

Видео дня

Луценко впевнений, що Колесніков повинен знаходитись під вартою задля безпеки головних свідків. « Це не політична справа, це –чистий кримінал. Якщо його відпустити він може розправитись з людиною, стосовно якого Колеснікову інкримінують потрійний замах, два рази – вибух, один раз - постріли з пневматичної зброї», - розповів Луценко журналістам у Верховній Раді.

Перед цим з трибуни Верховної Ради Юрій Луценко повідомив, що Борису Колеснікову інкримінують статтю 189 частину 4 КК "Здирництво, яке призвело до майнового збитку в особливо великих розмірах, здійснене організованою групою або пов'язане із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень". Що стосується деталей злочину, то Луценко повідомив, що, використовуючи тиск й погрози і тому числі про вбивство, скуповувались акції підприємств. Крім того Колеснікову інкримінують три замахи – два вибухи, і з використанням пневматичної зброї.

Міністр повідомив, що очевидно це не останній арешт по цій справі. «В справі фігурують багато відомих в донецьку осіб. Вони будуть затримані. Є свідки, є покази, є слідчі дії».

Луценко задоволений роботою своїх підлеглих в цій справі: «Сто слідчих працювало в Донецьку, і я пишаюсь тим, що не відбулося витоку інформації». Крім матеріалів по цій справі, за словами міністра внутрішніх справ, слідство накопало багато фактів несплати податків донецькими підприємствами у великих розмірах: «Ми виявили цілі потоки чорних коштів», - повідомив Луценко.

Голову Донецької обласної ради Бориса Колесникова затримали працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю 6 березня в генпрокуратурі, куди його викликали, як свідка у справі про сепаратизм.

Тетяна Чорновіл