newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Колесников програв у Апеляційному суді

Колесников програв у Апеляційному суді

В своїй ухвалі суд наголосив, що Борис Колесников, перебуваючи на волі, має можливість ухилитися від слідства і суду. Крім того, пан Колесников, перебуваючи на волі, може перешкоджати встановленню істини, впливаючи на свідків.

Видео дня

Суд зауважив, що слідство надало документи, про те, що Борис Колесников вимагав у родини Пенчуків продати акції Торгового дому «Білий лебідь», погрожуючи вбивством.

Пенчуки, сприймаючи погрози серйозно, передали Колесникову 24 відсотки акцій, чим їм було завдано збитків на 2 мільйони 624 тис. грн..

Ухвала Апеляційного суду оскарженню не підлягає.

На судовому засіданні були присутні Віктор Янукович, Нестор Шуфрич, Валерій Коновалюк, Тарас Чорновіл, Тетяна Бахтєєва та ін. Біля приміщення суду на підтримку Б. Колесникова мітингували близько 500 осіб. Деякі з них були одягнені в арештантські роби. Мітингуючі вигукували гасла: «Нет оранжевым законам!», «Нет оранжевым судам!»…

Читайте також:

Колесников готовий дати за себе заставу в 2,5 млн

Сьогодні в Київському апеляційному суді було розглянуто апеляцію на постанову Печерського суду столиці про обрання міри запобіжного заходу для Колесникова у вигляді взяття під варту. Прямий репортаж "Обозу".