Жінки зрадили Кучмі і віддалися Кравчуку

Жінки зрадили Кучмі і віддалися Кравчуку

Сьогодні на ІІ з’їзді Республіканської партії України було прийняте рішення про створення блоку Кравчука, в який увійдуть: Республіканська партія України, СДПУ (о), «Жінки за майбутнє», Всеукраїнське об’єднання «Центр»

Видео дня

«Тут немає людей з палаючими очима і неконтрольованими словами. Це було на Майдані. А з таким очима можна багато чого наобіцяти. Тут люди з сяючими очима» - сказав Леонід Кравчук, лідер нового блоку.

Він також додав, що нинішня влада не несе відповідальності за свої слова. «Влада їздить на іномарках, не підтримує українського виробника […] Ми також так робили, але на Майдані ми клятв не давали і перед священиками не клялися, а це вже гріх», - визнав позаминулий президент України.

«Партія регіонів, НСНУ і БЮТ кажуть, що візьмуть всі посади в парламенті […] Вони будуть битися за владу, а ми – за Україну […] Ми бачимо, з ким ми маємо справу, і бачимо, що маємо те, що маємо» - так Леонід Кравчук оцінив передвиборчу ситуацію в Україні.

Перший заступник голови Республіканської партії України, керівник секретаріату Юлій Іоффе сказав: «Крім такої зброї, як «Жінки за майбутнє», у нас є таємна зброя – Нестор Шуфрич».