Бродський закликає Ющенка не втягувати митців у політику, 12 декабря 2005

174
Бродський закликає Ющенка не втягувати митців у політику, 12 декабря 2005

Один із лідерів БЮТ Михайло Бродський закликав Президента України Ющенка не втягувати відомих вітчизняних митців у політичні процеси. Про це йдеться у відповідному листі, який Михайло Бродський направив Віктору Ющенку.

Видео дня

Про це повідомили «Оглядачу» в прес-службі Михайла Бродського.

Бродський був змушений звернутися до Президента, зокрема, після того, як зірка української опери Володимир Гришко за наполяганням Ющенка відмовився виступити 7 грудня для делегатів Міжпартійного з’їзду БЮТ.

«З паном Володимиром було укладено контракт, проплачені гроші, люди чекали на його, безперечно, прекрасний виступ, тому мені дуже прикро, що Ви змусили його відмовитися від участі у святковому концерті, - зазначив Бродський. - Ну невже Ваша нелюбов до Тимошенко така вже непереборна і всеохоплююча, що Вам шкода, аби Ваш радник заспівав щиру українську пісню на зборах Вашої соратниці по Майдану?».

Михайло Бродський запропонував Вікторові Ющенку публічно взяти на себе моральну і політичну відповідальність за цей прикрий інцидент. «Інакше, оскільки Володимир Гришко через ЗМІ спростував мою заяву щодо Вашого прохання відмовитися від участі у концерті, мені доведеться судитися із паном Гришком, і у суді я зможу довести, що він, насправді, давав згоду на виступ, підписав контракт і отримав гроші», - підкреслив Михайло Бродський.

Водночас, у зверненні до Президента йдеться не лише про персону Володимира Гришка, але й про низку інших відомих і популярних діячів культури і мистецтв, які опинилися втягнутими до політичних процесів, пов’язаних із парламентськими виборами. «Я наполегливо прошу Вас у подальшому не допускати втягування відомих співаків, музикантів, спортсменів, митців до політичних процесів, - сказано у листі Бродського до Президента. - Зокрема, це стосується залучення Володимира Гришка, Святослава Вакарчука, Руслани Лижичко, Оксани Забужко, Тараса Петриненка до передвиборчого списку НСНУ. Усі вони, – безумовно, поважні люди, і я надзвичайно високо ціную їхню громадянську мужність, проявлену під час Помаранчевої революції. Однак я не можу зрозуміти, навіщо їх втягувати у політику зараз? Я цілком свідомий того, що сьогодні рейтинг блоку НСНУ, навіть названого Вашим ім’ям, залишає бажати кращого. Та на моє глибоке переконання, втягувати у політичні процеси відомих артистів і спортсменів, наче весільних генералів, для підвищення політичної ваги одного із учасників парламентських перегонів просто неприпустимо».