newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Міліціонери Харкова розповіли, як фальсифікували вибори за Януковича

213
Міліціонери Харкова розповіли, як фальсифікували вибори за Януковича

Група співробітників місцевих правоохоронних органів заявила про порушення закону владними структурами області під час президентських виборів.

Видео дня

Інформацію про порушення, як стало відомо на вихідних, вони виклали у зверненні на адресу голови Верховної Ради Володимира Литвина, повідомляє "Німецька хвиля".

Правоохоронці відзначають, що під час виборів в області були значні зловживання.

Зокрема, бюлетенів було завезено на 50 відсотків більше ніж треба. Зайві бюлетені зберігалися під охороною міліції та були використані, оскільки губернатор Євген Кушнарьов вимагав від голов райдержадміністрацій, під загрозою звільнення, забезпечити щонайменше 60 відсотків голосів за провладного кандидата.

Начальник обласного УМВС, наголошується далі у зверненні, наказав своїм підлеглим голосувати за чинного прем'єра, створивши з них "групу протидії виборчій кампанії Ющенка" і санкціонувавши стеження за керівниками регіонального штабу "Нашої України", народними депутатами Володимиром Філенком й Анатолієм Матвієнком.

Копію звернення правоохоронці направили в регіональний штаб блоку "Наша Україна", де журналістів запевнили в достовірності цього звернення.