newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Всеукраїнський марафон "Народ не здолати!" пройшов у 11 регіонах України

192
Всеукраїнський марафон 'Народ не здолати!' пройшов у 11 регіонах України

Всеукраїнський марафон "Народ не здолати!" 6 листопада пройшов не тільки в Києві, а й в 11 регіонах України. Трансляцію виступу Віктора Ющенка з майдану Незалежності змогли побачити й почути на головних площах міст жителі Луцька, Тернополя, Львова, Хмельницького, Черкас, Миколаєва, Кіровограда, Сум, Мукачевого, Харкова і Рівного. Про це повідомили в прес-службі виборчого штабу В.Ющенка.

Видео дня

Незважаючи на холодну погоду, 6 листопада понад сім тисяч львів'ян зібралися на центральній площі міста перед пам'ятником Т.Шевченку на віче, яке проходило в рамках всеукраїнського марафону "Народ не здолати!". Перед присутніми виступили народні депутати Петро Олійник і Ярослав Кендзер.

Керівник Львівського регіонального штабу В.Ющенко Петро Олійник оголосив остаточні результати першого туру виборів, відповідно до яких на Львівщині переміг В.Ющенко. "Слава вам, галичани, слава кожному з вас за те, що ви не побоялися і відстояли своє право обирати", – підкреслив він.

Як повідомив керівник Черкаського штабу В.Ющенка Олександр Черевко, на площу Б.Хмельницкого в Черкасах послухати виступ В.Ющенка 6 листопада зібралися близько п'яти тисяч громадян. Керівник штабу і другий секретар обласного осередку СПУ Володимир Хомутов подякували черкасцям за участь у виборах і закликали прийти на дільниці 21 листопада. "Сила в правді, а правда на Черкащині така, що разом із Соціалістичною партією 2/3 черкасців висловилися за демократичні зміни. Народ не здолати!" – заявив у своєму виступі О.Черевко.