newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Спікер МЗС заявив, що дипломати перейшли на сторону Ющенка!

177
Спікер МЗС заявив, що дипломати перейшли на сторону Ющенка!

У вівторок у прес-центрі Віктора Ющенка спікер Міністерства закордонних справ України Маркіян Лубківський від імені всього дипломатичного корпусу України заявив про підтримку Віктора Ющенка.

Видео дня

Про це кореспондента УНІАН повідомив сам Лубківський.

Як повідомляє прес-служба Центрального штабу Ющенка, у заяві Лубківського йдеться про те, що під час історичного вибору українські дипломати вважають своїм професійним і людським обов'язком заявити власну цивільну позицію.

"Ми не можемо мовчки спостерігати за ситуацією, яка здатна поставити під питання демократичний розвиток України... у кінці кінців привести до міжнародної ізоляції держави", - наголошується в зверненні.

"...державу повинен очолити лідер, який має справжній мандат довіри українського народу і чий особистий моральний авторитет буде таким, що визначає для зміцнення авторитету і ролі України в світі", - підкреслюється в заяві.

Лубківський підтвердив, що співробітники зовнішньополітичного відомства були, є і залишаються з українським народом.

"Залишаючись зрадженими своєму професійному обов'язку, ми продовжуємо діяти по совісті, професійно заради захисту національних інтересів держави і кожного українця в світі", - йдеться далі в заяві.

Спікер зовнішньополітичного відомства розповів, що заяву підписали 150 провідних українських дипломатів.

"Зараз це звернення відкрите для підписів усіх дипломатів, які бажають висловити свою цивільну позицію", - сказав Лубківський.