newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Побиття народного депутата, два постріли з пневматичної зброї, діти-заручники

525
Побиття народного депутата, два постріли з пневматичної зброї, діти-заручники

Біля київської кав'ярні "Геліос" вчора пізно увечері невідомі побили народного депутата. Сергій Терьохін разом із колегою-депутатом Андрієм Шкілем намагалися не допустити фальсифікації бюлетенів.

Видео дня

Побиття народного депутата, два постріли з пневматичної зброї, діти-заручники. Так закінчилась ніч фальсифікації бюлетенів для сорока підлітків Києва.

Віка:

- Там, короче, за деньги надо было подписывать просто.... Я не знаю сама, просто сказали от и то писать. Ну там что-то про выборы, короче я так и не поняла, то, что неправильные выборы, грязь, все такое там.

Юля:

- Писали за то, чтоб была фальсификация выборов. нам выдали за выборы бумажечки. Одна была скарга, и одна акт. Пишется она в двух экземплярах. Один пишется тот, который заполняется, другой - копия. Одно за то, что этот человек проголосовал несколько раз, другой за то что человек проголосовал не за себя, не по своему имени. И потом писать, что в связи с этим прошу признать виборы недействительными.

Втім, справжні баталії відбувались поза межами кавярні, де "працювали" підлітки. Спочатку напали на спостерігача, потім на народного депутата від "Нашої України" Сергія Тєрьохіна. Вони намагались не допустити використання п'ятдесяти тисяч фальшивих бюлетенів.

Сергій Терьохін, народний депутат, "Наша Україна":

- Ну от ця третя хусточка, слава Богу вже крові немає. Значить відповідь була така - БАМ.

Втім, реакція правоохоронців вже традиційна.

Олександор Меленін:

- Били стекла и порезали. Что вы раасказываете. Это лично вы будете отвечать еще за это. Вы понесете ответственность за это преступление. Вы его совершили. И хватит тут рассказывать, дурака валять. За вас мы не забудем, вы ответите за свои преступление.

Платили по сто пятдесят гривень за майже добу "паперової роботи". Скеровували роботу підлітків дорослі. Вони від свідчень своїх "підлеглих" відхрещуються.

Традиційно на місце події прибув обєднанний есдек Нестор Шуфрич.

Нестор Шуфрич:

- Коли вже страждають від політичних пристрастей, люди, які не мають бути затягнуті в ці провокації. Мова йдеться, якщо мені здається, про простих жінок і тут є навіть діти.

Частину підлітків вивезли міліцейським автобусом ще вночі. Знімати не дозволили. Свідки стверджують, що з місця події також забирали мішки з паперами.

Христина Бонларенко, Михайло Путята, 5 канал

***

Голосіївське районне управління МВС порушило кримінальну справу за фактом хуліганських дій. На думку міліції, помічник народного депутата Валерія Асадчева почав вибивати двері й вікна клубу. А народний депутат Андрій Шкіль почав бити начальника Голосіївського райуправління міліції полковника Миколу Чепурного та штовхнув його на розбите скло. Внаслідок чого Чепурний отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований.

Інцидент прокоментував народний депутат Андрій Шкіль. Він відкинув звинувачення з боку правоохоронців і сказав, що разом з колегами вже звернувся до Генпрокуратури.

Андрій Шкіль, народний депутат, БЮТ:

- Ми звернулися до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти правоохоронців, які бездіяли під час побиття народного депутата і самі допомагали бити народного депутата, тому що вони тримали, особисто полковник Чупурний тримав депутата Тєрьохіна за руки, чим, я думаю, також вчинив йому тілесні ушкодження.