newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На Черкащині анонімками залякують членів виборчих комісій

159
На Черкащині анонімками залякують членів виборчих комісій

18 листопада в Черкаському обласному виборчому штабі Віктора Ющенка відбулася прес-конференція народного депутата України Івана Зайця і голови штабу Олександра Черевка. Розповідаючи про події передвиборчої гонки, Черевко сказав, що дії влади нині можна визначити як "повільний державний переворот".

Видео дня

Він також вказав, що не зважаючи на те, що з прокуратури на будь-яке звернення про порушення законодавства поступають відписки, штаб збирає ці факти і має списки посадовців, які здійснювали тиск і прагнули здійснити підкуп під час виборів.

Про залякування виборців говорив народний депутат Іван Заєць. За його словами, Верховний Суд України, який відмінив рішення апеляційного суду Черкаської області по 200-у і 203-у виборчих округах, перекрив "правові шляхи" для визнання недійсними виборів на тих дільницях, де перемагає Віктор Ющенко.

Проте, за його словами, влада готується використовувати і кримінальні методи - готує групи бойовиків, які нападатимуть на виборчі дільниці, щоб розбити урни. Народний депутат призвав правоохоронні органи дотримуватися закону. Він розповів, що вчора їздив по Чорнобаєвському району, де районна влада намагалася перешкодити проведенню зустрічей з виборцями. За словами Івана Зайця, він зібрав багато свідчень про факти залякування простих виборців, проте висловив упевненість, що "влада цим нічого не досягне".

Під час прес-конференції керівник Черкаського штабу продемонстрував журналістам один з анонімних листів, які нині поступають щодо деяких членів виборчих комісій. Цитуємо цей лист повністю: "Шановна Любов Василівна! Просимо Вас відмовитися від роботи у виборчій комісії. У разі відмови з вами і членами вашої сім'ї виникнуть серйозні неприємності, подумайте про благополуччя і добробут вашої сім'ї. Ваші друзі".

Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка