newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На Сумщину вже завезли бюлетені, що "проголосували" за Януковича

180
На Сумщину вже завезли бюлетені, що 'проголосували' за Януковича

За інформацією "ОГЛЯДАЧА", до Сум завезені бюлетені для виборів Президента України 21 листопада з уже проставленими відмітками за кандидата Януковича. До уваги штабів Віктора Ющенка: ці бюлетені можуть бути в директора сумського стадіону "Спартак" Недбайла.

Видео дня

За нашими даними, 15 листопада на території стадіону була проведена нарада з членами виборчих комісій, що представляють кандидата від влади. Їм було поставлено завдання масового вкидання вже заповнених бюлетенів у виборчі урни в день голосування.

Як повідомили "ОГЛЯДАЧУ" в Сумах, влада готує реванш за перший тур вибору. Окрім уже завізованих бюлетенів, застосовано й інші інструменти: тиск на членів виборчих комісій, силова дія на будь-якого жителя області, який добивається виконання свого виборчого права тощо. Так, у Роменський район Сумщини прибувають із Донецької області понад дві тисячі молодиків спортивної зовнішності. Мета цієї групи: за допомогою відкріпних талонів забезпечити перевагу Януковича над Ющенком, а також будь-якими методами перешкодити проголосувати прихильникам Віктора Ющенка.

Для протидії махінаціям на дільницях експерти "ОГЛЯДАЧА" пропонують штабам опозиційного кандидата під розпис знайомити членів виборчкомів із нормами про кримінальну відповідальність за фальсифікацію результатів виборів. Тим паче, що на Сумщині вже створено прецедент: суд, розглянувши подані матеріали, визнав неправомірними дії виборчкому 160-го округу й оголосив членам комісії попередження. У разі найменших порушень під час другого туру проти членів виборчкому буде порушено кримінальну справу.

За нашими даними, тільки загроза кримінальної відповідальності поки що зупиняє заляканих або куплених владою членів комісій.

Нагадаємо, 31 жовтня вибори на Сумщині виграв Віктор Ющенко з великим відривом від Януковича.

Те саме відбувається в Київській області.