newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ющенко поновить на роботі та навчанні тих, кого під час виборчої кампанії звільнено з політичних мотивів, 12 ноября 2004

195
Ющенко поновить на роботі та навчанні тих, кого під час виборчої кампанії звільнено з політичних мотивів, 12 ноября 2004

Після своєї перемоги на виборах Віктор Ющенко створить спеціальну комісію з кадрових питань, яка поновить на роботі працівників, незаконно звільнених за політичними мотивами. Про це повідомив керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко.

Видео дня

"Функції комісії – зазначив Зінченко – полягатимуть в тому, щоб проаналізувати кадрові рішення, які приймалися державними органами, керівниками підприємств та установ під час президентської кампанії. Насамперед, ті з них, які були прийняті, виходячи з політичних мотивів".

За словами керівника кампанії Ющенка, мета створення комісії – захист людей різних професій – робітників, держслужбовців, працівників бюджетної сфери, правоохоронців, які були незаконно звільнені зі своїх посад за свої політичні уподобання чи небажання голосувати за вказівкою начальства.

"Однак, - наголосив Зінченко, - відновленням тих, хто постраждав комісія не обмежиться. Її завданням полягатиме також у тому, аби з’ясовувати, хто особисто ці незаконні рішення приймав і на яких підставах. Всі, хто вдався до незаконних дій, понесуть відповідальність згідно закону".