newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Сумщина: журналістів не пустили в райадміністрацію

180
Сумщина: журналістів не пустили в райадміністрацію

Чиновники Тростянецької райдержадміністрації (Сумська область) чинили фізичний опір групі київських журналістів, що приїхали в Тростянець одержати у місцевої влади коментарі про хід підрахунку голосів у ніч після виборів.

Видео дня

Журналісти СТБ, "Тоніса", “5 каналу”, «Громадського радіо» і газети “Точка зору” у вівторок приїхали в Тростянецьку райдержадміністрацію, щоб одержати коментарі від влади Тростянця про хід підрахунку голосів у ніч після виборів. З приміщення райадміністрації вийшла людина, яка, не представившись, попросила у журналістів документи. Журналісти показали свої службові посвідчення. У оператора “5 каналу” Сергія Назаренко невідомий забрав паспорт і повернувся з документом в райадміністрацію. Три оператори послідували за ним. Проте на вході в райадміністрацію група невідомих почала виштовхувати операторів з будівлі. Незабаром звідти з грубою лайкою вийшли ще кілька осіб. Через деякий час до райадміністрації Тростянця прибули представники районного управління МВС. Тільки після їх втручання вдалося повернути паспорт операторові “5-го каналу” і залагодити конфлікт. Після цього група журналістів поїхала давати пояснення в місцеву міліцію.

Хто були люди, які спровокували конфлікт біля Тростянецької РДА, і чому вони не пустили журналістів, в міліції так і не пояснили. Ніхто з тих людей в райвідділ міліції не поїхав.

До теперішнього часу всіх учасників інциденту відпустили. На прохання журналістів до них приїхав місцевий адвокат, щоб скласти заяву в міліцію про перешкоди професійної діяльності журналістів.

Правоохоронні органи вирішують, чи порушувати кримінальну справу по статті про перешкоди професійної діяльності журналістів.