УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Олійник: днями Янукович вноситиме зміни до ряду кримінальних статей

246
Олійник: днями Янукович вноситиме зміни до ряду кримінальних статей

Президент України Віктор Янукович днями буде вносити зміни до цілого ряду кримінальних статей. Про це розповів народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, коментуючи реєстрацію у Верховній Раді депутатами від НУ-НС законопроекту, який передбачає декриміналізацію 365 статті, яку інкримінують екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко.

Видео дня

"Сама ідея декриміналізації як законодавчої ініціативи належить Президенту України Віктору Януковичу, але не просто під певну подію або особу, а в цілому. Днями Президент буде вносити зміни до цілого ряду кримінальних статей. Ось цей принцип я підтримую, але під конкретну подію або людину – ні. Ми можемо закласти дуже погану практику. Мовляв, є подія, є особа і давайте змінимо під неї закон", - сказав Олійник.

Він наголосив на тому, що закон треба змінювати під європейські стандарти, щоб він розповсюджувався на усіх.

"Хто називав аргументи про те, що один громадянин має перевагу над іншими, тому що він є рейтинговим політиком або очолює партію", - додав Олійник.

Раніше лідер політичної партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк, члени "Фронту змін" Руслан Князевич і Роман Зварич зареєстрували у Верховній Раді законопроект, який передбачає запровадження європейських стандартів у кримінальній юстиції, в тому числі декриміналізацію дій щодо перевищення влади та службових повноважень.

Нагадаємо, 16 вересня керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України Андрій Портнов, презентуючи законопроект "Про внесення змін до Кримінального кодексу України, Кримінально-процесуального кодексу України, та Кодексу України про адміністративні правопорушення", повідомив, що Президент України Віктор Янукович пропонує замінити покарання за економічні злочини у вигляді позбавлення волі на штрафи.

Як повідомлялося, Печерський районний суд м.Києва 8 серпня завершив стадію судового слідства у справі екс-прем'єр-міністра, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко і перейшов до судових дебатів. Про це оголосив головуючий суддя Родіон Кірєєв.

12 вересня, заслухавши доводи захисту Тимошенко про те, що їм недостатньо часу для підготовки до судових дебатів, суддя у "газовій справі" Кірєєв оголосив перерву до 27 вересня.