Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Розквіт рейдерства в Україні

670Читать материал на украинском

На сьогоднішній день аграрне рейдерство в Україні активізувалося лише за останні кілька років. Тенденція його розвитку демонструє масштаби розмаху рейдерства в країні. За неофіційними даними з різних джерел за 2015 рік було здійснено від 2 до 3 тисяч рейдерських атак , більшість з яких стали успішними для захоплюючих сторін.

Основними чинниками, які сприяють розквіту рейдерства в Україні,є зовнішня та внутрішня політика держави. На політичному полі криза-відсутність покарання за явні злочини. В основі зовнішніх чинників лежать військові дії на сході країни. Все це провокує ситуацію, у якій захопити підприємство дешевше, ніж його купити. Конкурентне середовище спонукає на активні дії опонентів, які ставлять собі за ціль залишитися основним підприємством на певній території.

Основою для рейдерів є внутрішній чинник ,через який не можна оминути корпоративні конфлікти в самому підприємстві . Сільгоспвиробники повинні розуміти ,що під час рейдерського захоплення власник може втратити не лише частину бізнесу, а й весь актив, який має .Найболючіше те,що нанівець сходить праця всього життя. Тому для захисту аграрних підприємств повинна бути міцна юридична підтримка , це є запорукою успіху в нелегкій сутуації ,що може скластися.

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги