ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Чергова помста Росії в Сирії

1.2тЧитать новость на украинском

Нещодавно в Сирії збили російський штурмовик Су-25 ракетою “земля-повітря”. Пілот встиг катапультуватися проте, за повідомленням Міноборони, пізніше був вбитий в бою з терористами.

І ось, у відповідь на збитий літак, Росія нанесла низку авіаударів по селам і містам, включаючи Кафр-Нубл і Маасран, а також Саракеб, Маарет-аль-Нууман та Ідліб.

За словами очевидців, атакована була, зокрема, й лікарня в Маарет-аль-Нуумані.

На відеозаписах, які надали рятівники, видно, як зі зруйнованого будинку лікарні на носилках вивозять дітей. Ще п'ять осіб загинули під час авіаудару на житловий будинок в Кафр Нублі.

Крім того, в столиці провінції, місті Ідліб, було зруйновано принаймні одну п'ятиповерхову будівлю, в наслідок чого загинуло принаймні 15 чоловік.

Мій словниковий запас зводиться лише до гнівно-лайливих фраз щодо РФ та її можновладців. Я не розумію, як ці люди, які стільки болю і страждань приносять іншим, можуть спокійно продовжувати жити і долучатися до керування країною! Мені здається, що їх прокляли вже на декілька десятків поколінь! Просто не розумію! Ні, відмовляюся розуміти всіх, хто може підтримувати війну, агресію та чужі страждання!

Наши блоги