Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Экономика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Закупівлі в он-лайн режимі - свідчення відкритості Укрпошти

125

<p>Сьогодні сфера державних закупівель України, без перебільшення, може вважатися такою, що стрімко розвивається. Міжнародні експерти, не оминаючи увагою вади й недоліки сьогоднішнього стану системи, одностайні в думці щодо ефективності останніх нововведень, котрі вигідно вирізняють нашу державу з-поміж інших членів СНД. Неабияку роль у вдосконаленні процесу витрачання коштів держави відіграє використання напрацювань країн Європейського Союзу.

Тому з метою забезпечення прозорості процедур закупівель Укрпошта розпочала проведення конкурсних торгів в он-лайн режимі.

Закупівлі в он-лайн режимі - свідчення відкритості Укрпошти. Спостерігати за проведенням процедури конкурсних торгів може кожен бажаючий в YouTube. Посилання на відео та графік запланованих он-лайн трансляцій можна знайти на сайті Укрпошти в розділі &quot;Закупівлі&quot;, підрозділ &quot;Графік он-лайн трансляцій проведення закупівель&quot;.

В Укрпошті регулярно розкриваються пропозиції учасників конкурсних торгів.

Днями, на розгляд комітету конкурсних торгів надійшли пропозиції від двох учасників конкурсних торгів, зокрема від: ТОВ &quot;Український папір&quot;; ПП &quot;ПАПІРКАНЦТОРГ&quot;. Результати проведення закупівлі будуть оприлюднені протягом наступних 20 робочих днів, що можна буде спостерігати в он-лайн режимі на офіційному сайті Укрпошти.

</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги