Примите участие
в розыгрыше
квадрокоптера с HD камерой Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Фашизм і розпад: у Брюсселі визначили політичний діагноз «російського пацієнта»

2.6тЧитать материал на украинском

У Брюссельському прес-клубі аналітики та експерти визначили, що чекає росіян у недалекому майбутньому. Думки загалом зійшлися з огляду на очевидне зростання в РФ власного гібриду фашистського режиму. Відтак одним із варіантів є такий, що загрожує Росії долею Радянського Союзу, із економічним занепадом і тотальною дезінтеграцією.

Це все відбулося під час презентації у Брюсселі книги «Росія поміж фашизмом і розпадом», підготовленої експертами Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння.

Очевидно, що події в Росії свідчать про формування там останньої фази особливого виду фашизму. Він базується на імперській ідеології і православних цінностях. Тож політичний крах там не лише можливий, а й дуже ймовірний.

Нинішній російський режим – це диктатура особи, зосереджена навколо Володимира Путіна, – вважає російський політичний експерт Юрій Федоров. Адже саме Путін ухвалює вирішальні політичні й економічні рішення.

Інша характерна риса фашизму – масова підтримка з боку еліт, середнього класу та решти населення. Зрештою, характерною рисою фашизму є розвиток державної ідеології, що відображає пропаганду, зокрема освітню, засновану на так званих православних цінностях.

На тлі спаду економіки, а за такого розвитку подій – і сепаратизму а, зрештою, розпаду Росії на окремі частини, можливі кілька сценаріїв. Одним із них може бути спроба окупації країн Балтії, із швидкою поразкою Росії внаслідок втручання НАТО. Інший варіант – велика війна з Україною з метою відволікти увагу своїх громадян від критичних процесів у національній економіці. Зрештою, будь-який із прогнозованих сценаріїв загрожує Кремлю колапсом економіки, паралічем політично-бюрократичного апарату, сепаратизмом регіональних еліт і спробами регіонального відокремлення від Росії.

Насамперед ідеться про Кавказ, Татарстан, Сибір. До речі, експерти нараховують чотири спроби отримання незалежності Сибіру за крайні сто років.

«У будь-якому разі Росія програє змагання, насамперед у економічному сенсі, у плані «ноу-хау», у військовому розвитку, який без допомоги Заходу неможливий, – зауважує відомий дипломат Володимир Огризки. – Якщо вона продовжуватиме агресивність, то Захід повинен змоделювати ситуацію, в якій Росія відчує, що політика її зруйнує. Для цього західні колеги повинні бути відповідальними й сміливими», – каже дипломат, додаючи, що всі імперії зникали, тож вірить, що така доля спіткає і російську.

Прикметно, що у ході конференції в Брюсселі її учасники висловилися на підтримку українського політичного в’язня у Москві журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка.

Також вони закликали російський режим звільнити усіх українських заручників. «Хочемо висловити підтримку Роману Сущенку та вимагаємо від путінського режиму звільнити усіх ув’язнених у Росії українських громадян», - наголосив заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Михайло Самусь.

Присутні на заході європейські дипломати, експерти, журналісти, представники громадянського суспільства чи не вперше для себе дізналися, що у Росії протиправно утримуються сотні українців.

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги