Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Мой Обозреватель | Блоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Час «Батьківських Комітетів» минув!

393

21.12.17. Міністр освіти Лілія Гриневич підписала наказ №1649 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів в якому зазначено :

Визнати таким, що втратили чинність:

- Наказ Міністерства освіти і науки України від 02 червня 2004 року №440 «Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)».

«Шпигунські» історії про те, як фото наказу з’явилося в групі «Батьки SOS» та про те, що сам наказ неможливо знайти на офіційних сайтах МОН, навіть не хочеться згадувати. Але ж закони про публічну інформацію ніхто не скасовував.

Передбачаю, що багато педагогів та батьків критикуватимуть Лілію Михайлівну за це рішення, але я впевнений, що вона зробила важливий та сміливий крок у боротьбі з корупцією та порушеннями прав в закладах освіти. Бо саме рішеннями «Батьківських Комітетів» адміністрації закладів виправдовують збір необлікованих готівкових коштів, наймання охорони та навіть відрахування дітей із закладів. Враховуючи те, що зараз багато управлінь освіти видало накази про заборону збору готівкових необлікованих коштів учасникам освітнього процесу (батьки є теж учасниками освітнього процесу) та скасування наказу №440, гадаю, ми рухаємося у вірному напрямку. На жаль, дуже повільно, бо здається наші діти виростуть швидше ніж завершаться реформи.

Що робити батькам ,які дійсно хочуть допомагати закладам освіти? Будь ласка, допомагайте, але не порушуйте законодавство у сфері благодійності та права інших. Бо ніхто крім вас, батьків, не мав права захищати ваших дітей, ніякі «Батьківські Комітети».

Враховуючи те, що я як особисто, так і публічно за підтримки активістів звертався до Лілії Гриневич з приводу скасування наказу №440 «Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)», так само публічно хочу і подякувати Лілії Михайлівні та усім причетним до цієї маленької перемоги.

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги