newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

«Самміт-книга» презентує україномовне видання кращої книги Ніколая Старікова

1,8 т.
«Самміт-книга» презентує україномовне видання кращої книги Ніколая Старікова

Видавництво «Самміт-книга» вперше в Україні презентує україномовне видання кращої книги відомого російського письменника і публіциста Ніколая Старікова «Шукайте нафту» («Шерше ля нефть»). Презентація книги відбудеться в рамках візиту Ніколая Старікова до Києва з 31 березня по 2 квітня 2011 р.

Видео дня

Ніколай Старіков - російський письменник і публіцист, комерційний директор представництва ВАТ «Перший канал» у Санкт-Петербурзі, автор бестселерів «Шерше ля нефть», «Кризис. Как это делается», «Спасение доллара – война», «Национализация рубля» та ін. Ніколай Старіков є автором п'ятнадцяти книг на тему політики та економіки. Кращі твори присвячені світовій кризі. Серед них особливий резонанс мали «Кризис. Как это деляется», «Шерше ля нефть». У 2009 році українським видавництвом «Самміт-книга» спільно з російським видавництвом «Пітер» вперше була видана українською мовою сенсаційна книга Ніколая Старікова «Криза. Як це робиться». З нагоди виходу україномовної версії книги «Криза» автор в грудні 2009 р. відвідав Україну з презентаційною програмою першого видання. Зустрічі автора зі студентами у найбільших ВУЗах України, з читачами в центральних книжкових магазинах, зі слухачами та телеглядачами на українських радіостанціях і телеканалах викликали величезний «живий» інтерес.

В 2011 р. видавництвом «Самміт-книга» було прийнято рішення видати українською мовою найбільш обговорювану та резонансну книгу Н. Старікова «Шерше ля нефть», яка в Росії відразу після виходу стала національним бестселером і витримала вже 5 видань. В рамках презентації української версії бестселера «Шукайте нафту» і на численні прохання українських читачів (див. сайт www.nstarikov.ru) компанія «Самміт-книга» організовує другий візит Ніколая Старікова в Україну – з 31 березня по 2 квітня 2011 р.

Під час туру планується прес-конференція автора в одному з інформаційних агентств України, проведення круглого стола за участю відомих українських політологів та економістів, зустріч автора зі студентами економічних факультетів Київського Національного університету ім. Шевченка, Київського інституту міжнародних відносин, Київського національного економічного університету, зустріч автора з читачами в центральних книжкових магазинах Києва, інші заходи.

Як авторитетний експерт, а також прекрасний співрозмовник Ніколай Старіков візьме участь у кількох передачах на національному телебаченні і радіо.

Економіст за фахом, випускник Санкт-Петербурзького інженерно-економічного інституту, пан Старіков пропонує читачам зазирнути за лаштунки геополітичних процесів та розвитку макроекономіки. Автор наголошує: «У своїх книгах намагаюсь логічно й доступно пояснити простому громадянину, що й чому відбувається з його країною. Що насправді стоїть за красивими словами та історичними штампами? Намагаюсь змусити людину думати, самому осмислювати що було й що відбувається нині» (сайт автора: www.nstarikov.ru).

Виважені судження експерта, які ґрунтуються на багатому й ретельно проаналізованому фактичному матеріалі, розкривають механізми цивілізованого розвитку, висвітлюють приховані «пружини» катаклізмів і катастроф ХХ століття та пояснюють специфіку сучасного стану речей. Так, в книзі «Шукайте нафту» Ніколай Старіков переконливо та наочно доводить, що вся сучасна політика обертається навколо нафтової труби. Якщо усвідомлювати, що боротьба за контроль над вуглеводнями є головним лейтмотивом політичних ігор, багато питань стають чітко зрозумілими. «Свобода слова», «чесні вибори», «боротьба з диктатурою» є не більш ніж способами досягнення контролю над нафтовими родовищами. Битва за контроль над енергоресурсами йде кожного дня, її відгомоном заповнені телеефір і сторінки газет.

Сенсаційна книга «Шукайте нафту» Ніколая Старікова дає відповіді на багато питань:

Яким чином революції в Єгипті, Тунісі та інших країнах Африки, Близького Сходу пов'язані з цінами на нафту?

Кому належить долар США?

Хто встановлює ціни на нафту?

Чому падає курс американської валюти і що буде з доларом в найближчій перспективі?

Хто ж виступає в головних ролях, хто режисер і кому це вигідно?

Ці та інші питання компанія «Самміт-книга» пропонує поставити Ніколаю Старікову під час його візиту до Києва 31 березня -2 квітня 2011 р.

"Сьогоднішній світ обертається навколо вуглеводнів. Нафта скрізь. У політиці, економіці і навіть в історії. Але запитай звичайну людину, як і хто регулює весь цей складний організм, чому ціна на нафту зростає або падає – ніхто й не відповість. Потрібно просто розплющити очі і постаратися розібратися. Дуже сподіваюся, що моя книга зможе Вам в цьому допомогти, шановні читачі. Ласкаво просимо в сучасну політику і економіку. Вони чорні, як смола. Адже це світ нафти».

Ніколай Старіков