newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Найталановитіші діти України. Фото

Найталановитіші діти України. Фото

9 по 29 серпня в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» традиційно відбувся VІ Всеукраїнський дитячий конгрес «Зіркові канікули у «Світі талантів», а в його рамках ІХ Всеукраїнський дитячий фестиваль «Світ талантів України 2011».

Видео дня

Дитячий фестиваль «Світ талантів» - це благодійний проект Міжнародної громадської організації «Жінка Ш тисячоліття», який проходить за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту України.

Талановиті діти з усієї України з’їхалися до «Молодої гвардії» щоб відпочити на березі Чорного моря разом з друзями та продемонструвати свої творчі досягнення.

Під час перебування в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» учасники конгресу прийняли участь у конкурсних виступах в таких номінаціях, як вокал, хореографія, акторська майстерність, дизайн одягу, прикладне мистецтво. Цікавими були спортивні, розважальні і мистецькі заходи, які з любов’ю та винахідливістю готували діти разом з вожатими.

Справжнім святом став Гала-концерт ІХ Всеукраїнського дитячого фестивалю «Світ талантів України 2011», на якому виступили найкращі учасники фестивалю, володарі Гран-прі та лауреати І - ІІІ премій, переможці минулих років, гості фестивалю - відомий співак Василь Бондарчук та Матіас.

Прикрасою Гала-концерту стали виступи 46 учасників конкурсу «Шоу краси» дівчат і хлопців віком від 5 до 16 років, які продемонстрували українські костюми, фантазійні авангардні вбрання та чудові вечірні сукні. Особливим був виступ учасників в колекції « Здрастуй, школа!» під нову пісню композитора Олександра Злотника, який до того ж є Головою журі фестивалю.

Організатори та учасники висловлюють щиру подяку офіційному страховику фестивалю «Українській охоронно-страховій компанії».

Найталановитіші діти України. Фото

Найталановитіші діти України. Фото

Найталановитіші діти України. Фото

Найталановитіші діти України. Фото