Замок Радомисль: казка під Києвом

Замок Радомисль: казка під Києвом

100 км від Києва - і ви наче в казці.

- Дєвушка, а ви екскурсовод? — питає мене середнього віку чоловік, поки наша група збирається на тур біля сторожової вежі.

- Ні. Тобто так. В Києві так, приходьте!

Нарешті вдалося відвідати Замок Радомисль — ідеальну локацію для побачень, пікніків, короткого вихідного дня з родиною/ друзями.

Замок Радомисль: казка під Києвом
Видео дня

Будівля височіє прям посеред міста. Вважається, що у 1612 на цьому місці було засновано "папірню" — фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. А у 1902 тут збудували великий млин, який пропрацював до 1960-х.

Замок Радомисль: казка під Києвом

Закинуту будівлю 11 років тому купила Ольга Богомолець. Нова власниця відреставрували її і добудувала 35-метрову вежу з дзвоном. Так млин став замком, в залах якого знаходиться унікальний Музей української домашньої ікони; готель і ресторан. А в прибудові поруч є можливість відвідати ту саму папірню і навіть власноруч виготовити папір за старовинною технологією. Для охочих постріляти також працює тир.

Замок Радомисль: казка під Києвом

Територія поруч невелика, однак мальовнича. Два острови, водоспади і місточки. Місця посидіти вдосталь як на сонечку, так і в тіні. Можна взяти покривало і влягтися на травичці. Або покататися на човнику. Або відшукати усі автентичні скульптурки 17-19 ст. Або сфотографуватися. Ми впоралися з усім потрошку.

Ціна квитка з екскурсією: 150 грн

Розклад роботи: чт-нд з 10:00 до 18:00; пн-ср — вихідні.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...