МоваЯзык
Главная Блоги

/ Блоги - City

Найстаріша булочна Києва

Знаю-знаю, ви зараз напишете мені в коментарях, що в Києві є значно більше цікавіших закладів, смачніших закладів, концептуальніших закладів, ніж цей. Але я нічого не можу з собою вдіяти, коли потрапляю у саме його вихор запахів і звуків. Я не можу не купити булочку у "Ярославі".

На свій захист розказую вам декілька цікавих фактів.

Ця булочна вважається найстарішою в Києві. Відкрившись у 1947-му, вона досі не змінила ні назви, ні місцезнаходження, ні рецептури. Деколи навіть здається, що і короткострижену світловолосу жіночку за касою вона теж не змінила. Принаймні я пам’ятаю її усе своє свідоме життя. Треба хоч запитати принагідно, як її звуть, бо кожного разу все більш незручно.

Заклад розділив мешканців Києва на два табори: на тих, хто щиро називає його "ЯрославНа", і тих, хто поправляє з розумним виглядом перших на "ЯрослаВа". Я належу до останньої групи, адже бачу вивіску ледь не щодня. Але якось взяла почитати чек, а там надруковано "ЯрославНа". От і думай тепер.

Візиткою "Ярослави" вважаються булочка з корицею і булочка з вишнею.

Тільки минулого року у покупців з’явилася можливість оплачувати булочки терміналом. Не маю на увазі ресторанну частину. Там ця опція вже давненько.

У закладі досі немає Wi-Fi. І правильно: нема чого фотографії булочок в інстаграмі постити.

Лайфхак закладу. Деколи приходиш в "Ярославу", а черга там аж на вулицю. Часу чекати нема, а булочку хочеться. Не засмучуємося, а йдемо до вітрини з шубою і рибою, себто до ресторану. Там теж є булочки. Ви можете легко купити їх з цього боку.

Саме тут ми чаювали на першій зустрічі з моїм чоловіком. Тож булочка з корицею для мене має особливе сакральне значення.

Досі таємницею лишається вага столів і стільців. Їхній скрип об кам’яну підлогу я не сплутаю ні з чим. Нащо вони такі важкі? О, і ще двері вбиральні мені подобаються. Якось одна із моїх екскурсанток після відвідин дамської кімнати в "Ярославі" сказала, що нашими туалетами теж треба окремі екскурсії водити.

А ще у квітні цього року мережею fb розкинулася паніка, що булочну закривають. На щастя, це виявилася лише чутка. Тож піднімаю свою сьогоднішню булочку за те, щоб все у "Ярослави" і далі було добре

Кто из звезд ждет пополнения, а кто развелся - читайте в нашем Instagram!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
4
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Коронавирус. Самое важное

  • УКРАИНА:

    Подтвержденные случаи: 21 245.

    Вылечились: 7234. Умерли: 623.

  • В мире заболели более 5,5 млн человек, погибли – более 346 тысяч.

  • В Украине появился новый эпицентр COVID-19 – в Ривненской области растет количество зараженных.

  • Черногория стала первой страной в Европе, полностью преодолевшей пандемию.

  • Иммунолог пояснил, как лето "ударит" по COVID-19.

Новости city

Топ-публикации

Топ-блоги